Xtra Facelift and Lightening
Zabieg ujędrniająco - rozświetlający dla cery dojrzałej

Kompleksowa kuracja wielopeptydowa z kwasem azelainowym o działaniu rozjaśniającym wspomaga metabolizm komórek, głęboko nawilża i regeneruje skórę. Zabieg dedykowany osobom, którzy pragną w błyskawiczny sposób odświeżyć i odmłodzić swoją skórę.

Efektem zabiegu jest wyrównanie kolorytu skóry i redukcja niedoskonałości – zmarszczek oraz przebarwień; zmniejszenie zaskórników i oczyszczenie porów. Skóra odzyskuje naturalną świetlistość, świeży, promienny wygląd. Składniki aktywne o udowodnionej skuteczności przyspieszają proces odnowy naskórka, neutralizują działanie wolnych rodników i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

 

 

Składniki aktywne

Kwas azelainowy

Kwas traneksamowy

Kwas hialuronowy

Arbutyna

witamina C

wyciąg z Lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza glabra)

Glutation

Kolagen

Pepetydy biomimetyczne

wskazania

Skóra pozbawiona jędrności i elastyczności, ze zmianami pochodzenia hormonalnego i fotouszkodzeniami.

Przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory.  

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-15 dni.  

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Do pielęgnacji domowej zaleca się stosowanie serum Xtra Lightening+ i kremu Xtra Face Antiaging .

Niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna SPF50+. Po zabiegach i w trakcie trwania kuracji wskazane jest delikatne oczyszczanie skóry wodą micelarną SIMILDIET Micellar Cleansing Water.

Produkty do zabiegu