xtra depigmenting
Xtra Depigmenting Anti-Age therapy
Zabieg depigmentujący dla cery dojrzałej

Intensywnie odmładzająca, wygładzająca i oczyszczająca skórę kuracja przeznaczona przede wszystkim do niwelowania objawów starzenia się skóry. 

Dzięki połączeniu kwasów glikolowego, traneksamowego i hialuronowego kompleksowo udoskonala cerę spłycając zmarszczki, zwężając pory oraz redukując przebarwienia. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa nawilżenia, ujędrnienie i odmłodzenie skóry.

Wyjątkowe formuły i składniki aktywne zapewniają większą moc działania dając efekty na powierzchni i w głębi skóry. Kuracja Xtra Lightening+ redukuje przebarwienia i chroni przed ich powstawaniem. Wyrównuje koloryt, normalizując proces pigmentacji i rozmieszczenia barwnika w skórze.

 

 

Składniki aktywne

Kwas glikolowy

Kwas traneksamowy

Kwas hialuronowy

Arbutyna

witamina C

wyciąg z Lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza glabra)

Glutation

Kolagen

Pepetydy biomimetyczne

 
wskazania

Skóra dojrzała, ze zmarszczkami, pozbawiona elastyczności, szara, matowa, z przebarwieniami i zmianami pochodzenia hormonalnego.


Skóra palacza, ziemista, pozbawiona naturalnego blasku.

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-15 dni.  

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Do pielęgnacji domowej zaleca się stosowanie serum Xtra Lightening+ i kremu Xtra Lightening+ .

Niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna SPF50+. Po zabiegach i w trakcie trwania kuracji wskazane jest delikatne oczyszczanie skóry wodą micelarną SIMILDIET Micellar Cleansing Water.

Produkty do zabiegu