45
Xtra Anti-Stretch Marks
redukcja rozstępów

Zabieg na rozstępy z peptydami biomimetycznymi pozwala penetrować w poszczególnych warstwach naskórka modulując proces keratynizacji, eksfoliacji i metabolizmu komórkowego. Efektem jest poprawa kondycji skóry, redukcja rozstępów, blizn i zmarszczek.

Zaawansowane ampułki z linii Xtra zawierają peptydy biomimetyczne nowej generacji w połączeniu z aktywnym kompleksem regenerującym. Peptydy naśladują działanie naturalnych komórek, obecnych w organizmie, sterujących procesami metabolicznymi. Wpływają na komórki, przekazując im odpowiednie informacje i pobudzają je do działania. Mogą zastępować niedobór składników w naszym organizmie lub pobudzać ich produkcję w celu uzupełnienia braków. 

W wyniku poprawy naturalnych procesów fizjologicznych, widoczna jest redukcja przebarwień i drobnych zmarszczek oraz przebudowa struktury skóry. Skóra po zabiegu jest wyraźnie bardziej elastyczna, poprawia się również jej napięcie i nawilżenie.

 

Składniki aktywne

Wąkrota azjatycka (Centella asiatica), krzem organiczny, trokserutyna (flawonoid, pochodzący z rutyny), kwas hialuronowy, Alaria esculenta (Skrzydlica jadalna), 

5 peptydów biomimetycznych.

wskazania

Rozstępy, blizny i inne niedoskonałości skóry.

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-15 dni. 

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Do pielęgnacji domowej zaleca się stosowanie serum Xtra Skin Repair oraz kremu Xtra Skin Repair.

Dodatkowo można stosować Lipotrofin w kremie oraz kapsułkach.

Produkty do zabiegu