Wrocław – Całoroczne peelingi chemiczne

Wrocław – Całoroczne peelingi chemiczne

Wrocław – Całoroczne peelingi chemiczne

przez
23 23 people viewed this event.

Dobór kuracji. Zabiegi łączone (peeling chemiczny+mezoterapia mikroigłowa)

Zapraszamy na szkolenie z całorocznych peelingów chemicznych dla profesjonalistów z branży beauty. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenie, dzięki któremu sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – skuteczne produkty oraz protokoły zabiegowe zaprojektowane do leczenia niedoskonałości skóry. Od umiarkowanych do ciężkich, takich jak skóra z przebarwieniami, drobne zmarszczki, zaburzenia pigmentacyjne, skóra tłusta, trądzikowa i blizny po trądziku. 
Zakres szkolenia

Część teoretyczna:

– Całoroczne peelingi chemiczne: charakterystyka zabiegu.
– Rodzaje i właściwości peelingów chemicznych. 
– Dobór preparatów do stanu i typu skóry.
– Rola peptydów biomimetycznych w kuracji.
– Diagnostyka skóry w oparciu o fototypy wg Fitzpatricka oraz skalę Glogaua.
– Wskazania i przeciwwskazania.
– Omówienie protokołu zabiegowego. Możliwości łączenia różnych peelingów.
– Zalecenia po zabiegu i pielęgnacja domowa.

Część praktyczna:

– Prezentacja zabiegu mezoterapii mikroigłowej z peelingiem chemicznym na modelce. 

Koszt: 240 zł
Miejsce: Wrocław, ul. Rajska 69

Po szkoleniu uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w języku polskim oraz na życzenie klienta w języku angielskim. Certyfikaty wliczone są w cenę szkolenia podobnie jak wszystkie materiały dydaktyczne (protokoły, wzór dokumentacji zabiegowej oraz zgody na zabieg). Istnieje możliwość przyprowadzenia na szkolenie własnych modeli, jednak nie jest to koniecznością. 

Podczas szkolenia zaprezentujemy Państwu innowacyjne produkty hiszpańskiej firmy Simildiet, która od ponad 25 lat specjalizuje się na peelingach chemicznych, ampułkach. fiolkach, suplementach diety oraz pielęgnacji po zabiegach dermokosmetycznych. Wszystkie produkty Simildiet opracowywane są na podstawie doświadczenia profesjonalistów branży medycyny estetycznej, w tym założyciela marki – doktora Carlosa Aznara, który w swojej pracy kieruje się przekonaniem, iż najważniejsza jest odpowiednia diagnoza skóry. Dzięki dogłębnej analizie problemów, z którymi borykają się klienci gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i klinik, możliwe stało się opracowanie wyjątkowych preparatów, które gwarantują kompleksową pomoc.  

5 spots left
 

Date And Time

22.07.2021 @ 10:00 to
22.07.2021 @ 18:00
 

Lokalizacja

Share With Friends