Kraków – Pokaz produktów marki Simildiet

Kraków – Pokaz produktów marki Simildiet

Kraków – Pokaz produktów marki Simildiet

przez
14 14 people viewed this event.

Zapraszamy na szkolenie z peelingów chemicznych dla profesjonalistów z branży beauty. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenie, dzięki któremu sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – skuteczne produkty oraz protokoły zabiegowe zaprojektowane do leczenia niedoskonałości skóry. Od umiarkowanych do ciężkich, takich jak skóra z przebarwieniami, drobne zmarszczki, zaburzenia pigmentacyjne, skóra tłusta, trądzikowa i blizny po trądziku.

Zakres szkolenia:

– Peelingi chemiczne w gabinecie; wskazania i przeciwwskazania.
– Rodzaje i właściwości peelingów chemicznych.
– Dobór preparatów do stanu i typu skóry.
– Odmładzanie skóry białkami biomimetycznymi.
– Efekty terapii z wykorzystaniem peelingów chemicznych.
– Omówienie protokołu zabiegowego.
– Prezentacja zabiegu na modelce.
– Postępowanie po zabiegu i pielęgnacja domowa.

Podczas szkolenia zaprezentujemy Państwu innowacyjne produkty hiszpańskiej firmy Simildiet, która od ponad 25 lat specjalizuje się na peelingach chemicznych, ampułkach. fiolkach, suplementach diety oraz pielęgnacji po zabiegach dermokosmetycznych.

Wszystkie produkty Simildiet opracowywane są na podstawie doświadczenia profesjonalistów branży medycyny estetycznej, w tym założyciela marki – doktora Carlosa Aznara, który w swojej pracy kieruje się przekonaniem, iż najważniejsza jest odpowiednia diagnoza skóry. Dzięki dogłębnej analizie problemów, z którymi borykają się klienci gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i klinik, możliwe stało się opracowanie wyjątkowych preparatów, które gwarantują kompleksową pomoc.

5 spots left
 

Date And Time

17.05.2021 @ 10:30 to
17.05.2021 @ 14:30
 

Lokalizacja

Share With Friends