Intense Moisture Care
Zabieg głęboko nawilżający

Zabieg Intense Moisture Care to całoroczna kuracja skierowana do cer suchych, odwodnionych, potrzebujących odżywienia i odmłodzenia. Oparty o działanie kwasu hialuronowego oraz Idebenone – syntetycznego analogu koenzymu Q10 o mniejszej i łatwiej penetrującej skórę cząsteczce, skutecznie podnosi jędrność i elastyczność, głęboko nawilża, wygładza i wysubtelnia skórę. Dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym o doskonałej wchłanialności poprawia kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu, zapewniając odbudowę dopozytów wodnych, ujędrnienie, zmniejszenie głębokości zmarszczek i drobnych linii mimicznych.

DMAE (Dimetyloaminoetanol) – to niezbędny składnik w kuracji cery dojrzałej. Posiada właściwości obkurczające włókna kolagenowe i pomaga uzyskać szczególne efekty w zmniejszeniu wiotkości. Przywraca skórze twarzy, szyi i dekoltu elastyczność i jędrność. W połączeniu z kwasem migdałowym pozwala uzyskać wspaniałe, synergiczne efekty w zabiegach anti-aging.

Składniki aktywne

Kwas migdałowy

DMAE

Kwas hialuronowy

Idebenone

Pepetydy biomimetyczne (w wersji zabiegu premium)

wskazania

Każdy rodzaj skóry potrzebujący nawilżenia i regeneracji. Szczególnie, cera sucha, dojrzała, z oznakami starzenia.

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-14 dni. 

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna SPF50+.

Po zabiegach i w trakcie trwania kuracji wskazane jest delikatne oczyszczanie skóry wodą micelarną SIMILDIET Micellar Cleansing Water.

 

Produkty do zabiegu