Eye Bright Expert
Zabieg odmładzający na okolice oczu

Zabieg Eye Bright Expert o działaniu rozświetlającym i nawilżającym to doskonały sposób na odświeżenie oraz przeciwzmarszczkową stymulację delikatnej okolicy oczu.

Kwas ferulowy działa antyoksydacyjnie, pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Dodatkowo, hamuje aktywność melanocytów. Poprawia poziom nawilżenia i rozjaśnia skórę, nadając oczom wypoczęte spojrzenie.

Idebenone – syntetyczna pochodna koenzymy Q10 o mniejszej i łatwiej penetrującej cząsteczce to jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów dostępnych na rynku. W zabiegu na okolice oczu pomaga wygładzić zmarszczki, rozjaśnić cienie oraz poprawić gładkość skóry.

Składniki aktywne

Kwas ferulowy

Pepetydy biomimetyczne

Idebenone

Kwas traneksamowy

Kwas hialuronowy

Arbutyna

witamina C

wyciąg z Lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza glabra)

Glutation

wskazania

Przesuszona skóra, zmarszczki i cienie wokół oczu.

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-15 dni.  

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Do pielęgnacji domowej zaleca się stosowanie serum Xtra Lightening+ i kremu Xtra Lightening+ .

Niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna SPF50+. Po zabiegach i w trakcie trwania kuracji wskazane jest delikatne oczyszczanie skóry wodą micelarną SIMILDIET Micellar Cleansing Water.

 

Produkty do zabiegu