Anti-Age Xtra Skin Firming
Zabieg ujędrniający z kwasem migdałowym i DMAE

Wielopeptydowa kuracja o natychmiastowym działaniu ujędrniającym i liftingującym. Mobilizuje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia oraz zapobiega wiotkości włókien mięśniowych. Poprawia nawilżenie, jędrność i gładkość skóry. 

Seria zabiegów widocznie zmniejsza wiotkość skóry, powstałej w wyniku starzenia, utraty wagi czy ekspozycji na słońce. Kwas migdałowy połączony z czynnikiem nawilżającym – DMAE w I fazie peelingu zapewnia głębokie nawilżenie i poprawę odnowy komórkowej.

Zabieg całoroczny, odpowiedni do każdego typu skóry. Idealny dla skór wiotkich, ze słabym napięciem mięśniowym. Spłyca niewielkie zmarszczki, odświeża, ujednolica koloryt, spowalnia proces starzenia się skóry.

 

Składniki aktywne

Kwas migdałowy

DMAE

Pepetydy biomimetyczne

Kwas hialuronowy

Kolagen

Kompleks 13 witamin, 24 aminokwasów, 4 koenzymów, 4 minerałów, 4 kwasów nukleinowych i 2 przeciwutleniaczy.

Krzem organiczny

 

wskazania

Każdy rodzaj skóry z oznakami starzenia, dojrzałej, potrzebującej nawilżenia, odżywienia i regeneracji. 

Spadek jędrności i elastyczności.

Zmarszczki i linie mimiczne.

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-15 dni.  

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Do pielęgnacji domowej zaleca się stosowanie serum Xtra Face Antiaging i kremu Xtra Face Antiaging by wspomóc proces rewitalizacji i odbudowy skóry.

Niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna SPF50+. Po zabiegach i w trakcie trwania kuracji wskazane jest delikatne oczyszczanie skóry wodą micelarną SIMILDIET Micellar Cleansing Water.

 

Produkty do zabiegu