Anti-Age Xtra Bright Lift
Zabieg odmładzający

Rewitalizujący zabieg oparty o działanie kwasu ferulowego, redukuje oznaki starzenia, poprawia strukturę i wyrównuje koloryt skóry. Efektem zabiegu Anti-Age Xtra Bright Lift​ jest rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie widoczności zmarszczek i linii mimicznych, uelastycznienie oraz ujędrnienie skóry.

Kwas ferulowy dzięki swoim silnym właściwościom antyoksydacyjnym, niweluje wolne rodniki i szkody przez nie spowodowane: linie mimiczne, zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie i brak jędrności. Ma również działanie przeciwzapalne, najnowsze badania wskazują, że zapobiega także nowotworowi skóry.

Skoncentrowane ampułki z linii Xtra Simildiet dostarczają skórze cały kompleks pożądanych witamin i minerałów z połączeniu z peptydami biomimetycznymi.

Składniki aktywne

Kwas ferulowy

Pepetydy biomimetyczne

Kompleks 13 witamin, 24 aminokwasów, 4 koenzymów, 4 minerałów, 4 kwasów nukleinowych i 2 antyoksydantów

Kwas hialuronowy

DMAE

Krzem organiczny

wskazania

Cera dojrzała, fotostarzenie, nierówna struktura skóry, zmarszczki. Utrata jędrności i elastyczności.

Skóra szara, ziemista, z nierównym kolorytem.

Cera palacza.

 

 

zalecenia

Zalecana jest seria 5-6 zabiegów co 10-15 dni.  

Ampułki można aplikować metodą mezoterapii mikroigłowej lub w oparciu o zastosowanie urządzeń kosmetycznych (m. in. ultradźwięki, fale radiowe RF, sonoforeza). Każdy specjalista indywidualnie dobiera najlepszą technikę aplikacji oraz dodatkowe produkty do zabiegu. 

Do pielęgnacji domowej zaleca się stosowanie serum Xtra Lightening+ i kremu Xtra Lightening+ .

Niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna SPF50+. Po zabiegach i w trakcie trwania kuracji wskazane jest delikatne oczyszczanie skóry wodą micelarną SIMILDIET Micellar Cleansing Water.

Produkty do zabiegu